اسامی پذیرفته‌شدگان دوره گویندگی و اجرا | بلاگ

اسامی پذیرفته‌شدگان دوره گویندگی و اجرا

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

منبع خبر:   اسامی پذیرفته‌شدگان دوره گویندگی و اجرا

پیرو برگزاری تست گویندگی در روزهای ۲۰ تا ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در دانشکده خبر، اسامی پذیرفته شدگان به شرح زیر اعلام می شود.

پذیرفته شدگان تا تاریخ دوشنبه، اول تیر ۱۳۹۴ فرصت دارند که با پرداخت هزینه دوره از طریق لینک زیر ثبت نام خود را قطعی کنند . توجه داشته باشید فقط کسانی وجه را واریز کنند که نامشان در لیست زیر آمده است، در غیر این صورت هیچ مسئولیتی متوجه این مرکز نیست و مبلغ واریزی عودت داده نمی شود.
دوره ها از تاریخ یکشنبه، ۷ تیر ۱۳۹۴ شروع می شوند.
حضور در کلاس ها براساس سطح بندی صورت گرفته است، لذا تغییر و جابجایی در زمان و گروه ممکن نیست. 

 

ثبت نام

گروه اول

زمان بندی دوره

  ۱۶ تا ۱۸ ۱۸ تا ۲۰
یکشنبه فن بیان ( فریدون محرابی )
دوشنبه اجرای رادیویی ( زهره سادات هاشمی ) اجرای تلویزیونی ( منصور ضابطیان )

اسامی پذیرفته شدگان

نام خانوادگی نام نام پدر
پارسا پریا قربانعلی
جعفری مهزاد محمود
جندقی زاده هلیا محمدرضا
جودکی مینا هیبت اله
حق گو شیوا ابراهیم
حمیدی الهه عبدالحمید
خانجانی شیما حسین
خورشاهیان سپیده سهراب
دل افروز زیبا ابوطالب
دهقانی دانیال عین اله
رجبی امیرحسین مهدی
سلطانی ابوالفضل فخرالدین
شجاعی شهین عیدی محمد
شکفته مریم پرویز
شیرانی مرضیه فرهاد
صابری پور پروانه محمد
صابری پور تندیس محمد
مددیان عباس مسعود
موسوی سید جواد میرجعفر
مؤمن عاطفه عینعلی
مؤمنی سینا حسین
میرزایی احسان حیدرعلی
نجفی سمیه حبیب
نصری سمیرا یدالله
نواصرزاده مونا غلام عباس

گروه دوم

زمان بندی دوره

  ۱۶ تا ۱۸ ۱۸ تا ۲۰
یکشنبه فن بیان ( فریدون محرابی )
دوشنبه اجرای تلویزیونی ( منصور ضابطیان ) اجرای رادیویی ( زهره سادات هاشمی )

اسامی پذیرفته شدگان

نام خانوادگی نام نام پدر
ابراهیم زاده سمانه امیرحسین
آهی نژاد زهره قدرت ا…
باقری آزاده ناصر
پورطاهر مهدیار علی
پورعلی ارغوان محمد
جلالی فراهانی الهام عباس
حاتمی فر عسل محسن
حسنی زهراسادات سیدهاشم
حسینی سیده سارا سیدسعید
دهقانی شهره فرامرز
رفیعی یزدی صدیقه هادی
زارعی فاطمه جهانگیر
زوارموسوی سید معین سید مظفر
سلیمانی طامه زینب رضا
سیاری سعید محمد
شریفی کوشا زهرا علی
شهیدزاده پری ناز محمد
طاهری عاطفه مرتضی
عطارزاده محمدفرید حمید
فرشی مینا احمد
فلاحت پیشه کوثر محمود
قنواتیان حمیده فضل ا…
مجریانی کیمیا رضا
مرتضی بگی سعید امراله
موسی خان بختیاری نازنین حمیدرضا

گروه سوم

زمان بندی دوره

  ۱۶ تا ۱۸ ۱۸ تا ۲۰
سه شنبه فن بیان ( فریدون محرابی )
چهارشنبه اجرای رادیویی ( زهره سادات هاشمی ) اجرای تلویزیونی ( منصور ضابطیان )

اسامی پذیرفته شدگان

نام خانوادگی نام نام پدر
آبروش شیرین امیر
بنی عامریان صالح جمشید
توران پشتی مجید حسن
خلیلی افسانه فریدون
خندق آبادی نورالهدی شفاءالدین
رستمی سپیده علی اصغر
زواره ارسلان حمیدرضا
سادات موسوی سیدسعید سیداسماعیل
سیفی زاده زهرا ایرج
شادمان مریم سیروس
شادمان مریم غلامرضا
شریف پور زهرا ادریس
عسگری شهرزاد محمدعلی
علیجانی علی جمشید
علیمردانی مهدیه علی
غنجی راضیه علی
کمال زارع لیلا صادق
محمدی سارا اقبال
مظاهری تهرانی محمدهادی محمدمهدی
مهران سپیده خسرو
موسوی لیلا تهمتن
موسوی سیده آمنه سید حسین
میرخانی ریحانه سیدهادی
نامی نیا فاطمه مهدی
نجفی دنیا محمدحسین

گروه چهارم

زمان بندی دوره

  ۱۶ تا ۱۸ ۱۸ تا ۲۰
سه شنبه فن بیان ( فریدون محرابی )
چهارشنبه اجرای تلویزیونی ( منصور ضابطیان ) اجرای رادیویی ( زهره سادات هاشمی )

اسامی پذیرفته شدگان

نام خانوادگی نام نام پدر
اصغری مهتاب محمد
آقایی الهه غلام حسن
بهادری نسیم عباس
پورفرج فاطمه سعید
حسنی راد آرمین محمد
حسینی سیده صدیقه سید صدرا
خسروی نیکا حسن
داودی محمدحسین سعید
رجب لاریجانی مریم منصور
زینب عرفان سعید
ساسان پور پگاه حسن
سلمانی صومعه سمیه اکبر
شایانی نژاد محمد محمود
طلایی شادی علی اکبر
عطایی روشن انسیه علی
علی اکبری نسرین حسین
فاریابی مهدی همایون
قربان مقدم احمد علیرضا
کردانی فاطمه حمید
کلهر محمدباقر ابوالفضل
ملکی محدثه محمدحبیب
مهرعلیان نسترن فخرعلی
میزانی تبریزی مریم منصور
ناظریان فاطمه حسین
نوری عاطفه علی رضا
...
نویسنده : زهرا میرالماسی بازدید : 4 تاريخ : جمعه 2 تير 1396 ساعت: 7:09

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :