هدف « جادوی صدا » تکریم پیشکسوتان عرصه دوبله است

ساخت وبلاگ
چکیده : هدف « جادوی صدا » تکریم پیشکسوتان عرصه دوبله است حسین حسین خانی تهیه کننده در گفتگو با ... با عنوان : هدف « جادوی صدا » تکریم پیشکسوتان عرصه دوبله است بخوانید :
هدف « جادوی صدا » تکریم پیشکسوتان عرصه دوبله است حسین حسین خانی تهیه کننده در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص برنامه و مسابقه تلویزیونی « جادوی صدا » گفت : بعد از تغییرات مدیریتی، آقای پورمحمدی معاون سیما و میرحسینی مدیر شبکه سه، ایده اولیه برنامه را مطرح کردند . هدف این برنامه تکریم و تجلیل از پیشکسوتان عرصه دوبله است. وی ادامه داد : فروردین 94 با من صحبت کردند و با فراخوانی که در سایت شبکه سه دادیم، 8000 نفر برای این مسابقه ثبت نام کردند و 12 فیلم دو دقیقه ای را برای دوبله در سایت قرار دادیم و طی چهار ماه داوری حدود 200 نفر را انتخاب کردیم و بعد از یک هفته کلاس، 54 نفر برای مسابقه جلوی دوربین تلویزیونی انتخاب و حاضر شدند. تهیه کننده این برنامه عنوان کرد : یک ماه برای افراد انتخاب شده، کارگاه آموزشی با حضور سعید مظفری برگزار کردیم که بخش هایی از آن را در برنامه پخش می کنیم و شرکت کنندگان به دو گروه 27 نفره آقا و خانم تقسیم شدند . بعد از مرحله اول 9 نفر به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کردند و در نیمه نهایی، 3 خانم و 3 آقا حضور دارند و در فینال از هر گروه دو نفر حضور خواهند داشت. وی تصریح کرد : اما قبل از برگزاری فینال برای آن ها کلاس آموزشی برگزار کردیم. وی در خصوص استقبال مردم از این برنامه بیان کرد : تصور چنین استقبالی را از طرف شرکت کنندگان نداشتیم؛ اما مدیران اعلام کردند که علاقه مندان این رشته بسیار هستند و با این برنامه می توانند خودشان را محک بزنند . در هر برنامه از یکی از پیشکسوتان عرصه دوبله تجلیل و تکریم می کنیم . همچنین یادی از درگذشتگان این عرصه می کنیم . با این برنامه تلاش می کنیم قدردانی برای عزیزان عرصه دوبله داشته باشیم.

مسابقه جادوی صدا ثبت نام برای مسابقه دوبله جادوی صدا ثبت نام در جادوی صدا

وی عنوان کرد : داوری آقایان به عهده خانم غزنوی، مریم رمضان پور و منوچهر والی زاده است . برای خانم ها هم مریم شیرزاد، منوچهر زنده دل داوری اصلی را برعهده دارند . همچنین از دیگر داوران این برنامه جلال مقامی، بهرام زند، زهره شکوفنده و محمود قنبری هستند. حسین خانی خاطرنشان کرد : در پایان از از اعتماد مدیران شبکه، آقای کریمان فارسیجانی مدیر دوبلاژ و عوامل برنامه « جادوی صدا » تشکر می کنم. سعید مظفری که مدیریت کارگاه آموزشی مسابقه « جادوی صدا » را به عهده داشته، معتقد است برگزاری مسابقه در حوزه دوبله حتما جذاب است اما اگر قرار باشد از بین شرکت کنندگان افرادی وارد دنیای دوبله شوند، لازم است فرصت آموزش و تمرین بیشتر برای برگزیدگان فراهم شود.این پیشکسوت عرصه دوبله، درباره شرکت کنندگان در مسابقه « جادوی صدا » گفت : در میان آن ها افرادی با توانایی های متفاوت دیدم، اما مساله اصلی اینجا بود که بسیاری از آن ها نقش هایی را دوبله می کردند که متناسب با صدایشان نبود به نظرم بهتر است این افراد در کنار هنرمندان دوبله این حرفه را بیاموزند و به مرور زمان با تمرین های مناسب حرفه ای بشوند.به اعتقاد مظفری در چنین مسابقه ای، جایزه و برنده شدن ملاک نیست و شرکت کنندگان ترجیح می دهند جذب بازار کار شوند و این جز با تمرین و تلاش مستمر به نتیجه نمی رسد. مسابقه جادوی صدا ثبت نام برای مسابقه دوبله جادوی صدا ثبت نام در جادوی صدا تست بازیگری پرویز شهبازی برای فیلم جدیدش/علاقمندان دختر ۱۷ تا ۲۱ سال این فرصت را از دست ندهند

پرویز شهبازی سه سال بعد از درام موفق “دربند” این روز ها درگیر پیش تولید تازه ترین کارش “نسیم” است.

به گزارش سینماژورنال تهیه کنندگی فیلم تازه شهبازی را مسعود ردایی است که به تازگی تولید یک کمدی به نام “سه بیگانه در سرزمین ناشناخته” را انجام داده بود.

ردایی به شدت به فیلمنامه “نسیم” شهبازی علاقه پیدا کرده است و از همین سرگرم جمع آوری ابزار و لوازم موردنیاز برای تولید است.

انتخاب دو بازیگر دختر با تست بازیگری

شهبازی در “نسیم” نیز به مانند دیگر کارهایش قصد دارد بازیگران نقش اصلی را که دو دختر هستند از میان چهره های ناشناخته علاقمند به بازیگری انتخاب کند.وی به همراه گروهش با برگزاری یک سری تست بازیگری، بازیگران نقش اول را که باید در رده سنی ۱۷ تا ۲۱ سال هستند انتخاب خواهد کرد.تاکنون حضور هومن بهمنش به عنوان تصویربردار و مجید گودرزی به عنوان مدیر تولید قطعی شده است.“نسیم” داستان یک سرباز آمریکایی است که از روی یک ناو آمریکایی به خلیج فارس افتاده و موج او را به ساحل ایران انداخته است . یک مرد جنوبی این سرباز زخمی را پیدا و مدتی از او نگه داری می کند و بعد به اقتضای داستان به عنوان یک دوست او را به سمت تهران می برد.در این سفر سرباز آمریکایی با دو دختر برخورد می کند و به واسطه آن ها با فرهنگ و مردم ایران آشنا می شود . این سرباز در تهران دوستان جدیدی می یابد و برای پیدا کردن راه حلی برای رفتن به آمریکا از آن ها کمک می گیرد.تجربه نشان داده که حاصل کار شهبازی در “نسیم” هم مطمئنا در حد و اندازه های آثار قبلی او “دربند” و “عیار۱۴” خواهد بود و البته که درست مانند “دربند” که چهره ای نو به نام نازنین بیاتی با آن به سینما معرفی شد و این روز ها پرکار هم هست بازیگرانی که برای “نسیم” انتخاب میشوند هم خواهند توانست خیلی زود به بازیگرانی قابل اعتماد در سینمای ایران بدل شوند.پس علاقمندان دختر بازیگری که در محدوده سنی ۱۷ تا ۲۱ سال هستند این فرصت را از دست ندهند و حتما اگر در خود استعدادی می بینند به سراغ تست شهبازی بروند.

تست بازیگری آزمون بازیگری نمونه تست بازیگری کلاس بازیگری دوره بازیگری

چه کسانی به مرحله نهایی خنداننده شو می رسند؟ شب گذشته برنامه خندوانه میزبان شرکت کننده های استندآپ کمدی بود. در ابتدای برنامه احسان کرمی آرای مردمی برگزیدگان مرحله دوم خنداننده شو را اعلام کرد. از میان 12 نفر مرحله دوم، هفت نفر « رضا بهمنی، محمد معتضدی، علی ضیایی، سیده مریم کشفی، مجید افشاری، میثم درویشان پور، سیده زینب موسوی » به طور مستقیم به مرحله بعد راه پیدا کردند . همچنین، فرهاد معین زاده و بهنام قاسمی حذف شدند. البته از بین سه نفر حسین شاهرخ نیا، آرزو صراف رضایی و بهزادقدیانلو قرار است یک نفر دیگر هم به همراه هفت نفر به مرحله سوم راه پیدا کنند. در این مرحله سیده مریم کشفی با806/818، میثم درویشان پور با 781/861 و مجید افشاری با 734/089 بیشترین رأی را کسب کردند. شب گذشته حسین شاهرخ نیا، آرزو صراف رضایی و بهزادقدیانلو برای رسیدن به مرحله بعدی استندآپ کمدی اجرا کردند. بهزادقدیانلو پیرامون تست بازیگری استندآپ اجرا کرد و مربیان نسبت به اجرای او نظرات خوبی داشتند. آرزو صراف رضایی پیرامون موضوع خواهر شوهر استندآپ خود را اجرا کرد و مربیان نسبت به اجرای او نظراتی مبنی بر تکراری بودن موضوع داشتند اما فرم و طراحی را خوب دانستند. حسین شاهرخ نیا نیز استندآپ خود را درباره فضای مجازی اجرا کرد که مورد قبول مربیان قرار گرفت. قرار است مخاطبان از بین این سه نفر یک نفر را انتخاب کنند. در بخش پایانی احسان کرمی قرعه کشی مرحله سوم را انجام داد . در این مرحله چهار گروه دو نفری مسابقه خنداننده شو را برگزار خواهند کرد. اعضای این چهار گروه عبارتند از : گروه اول میثم درویشان پور، سیده زینب موسوی- گروه دوم سید مریم کشفی و برگزیده سه نفر باقی مانده- گروه سوم رضا بهمنی، محمد معتضدی و گروه چهارم مجید افشاری، علی ضیایی

تست بازیگری آزمون بازیگری نمونه تست بازیگری کلاس بازیگری دوره بازیگری

شب گذشته برنامه دورهمی میزبان مهرداد صدیقیان بازیگر سینما و تلویزیون بود

این بازیگر درباره ورود خود به عرصه بازیگری بیان کرد : از کودکی تئاتر مدرسه و غیرحرفه ای بازی می کردم . همیشه روزنامه و مجله سینمایی می خواندم . در خانواده ما کسی در این حوزه فعالیت نداشت اما من علاقه بسیاری داشتم تا اینکه در یکی از روزنامه ها آگهی تست بازیگری دیدم، بعد از تماس و هماهنگی رفتم و تست دادم یکی از آن ها به من گفت که در دفتر دیگری برای پروژه ای تست می گیرند من آنجا هم تست دادم. وی ادامه داد : فردا به من زنگ زدند و دو پروژه هم برای نقش اصلی قبول شدم . خدا را شکر می کنم که این اتفاق برایم افتاد . با فیلم سینمایی « عصر جمعه » به کارگردانی مونا زندی و تهیه کنندگی جهانگیر مؤثری کار خود را شروع کردم و بعد از این فیلم در « اتوبوس شب » بازی کردم.بازیگر سریال « مدینه » عنوان کرد : بعد از فیلم « اتوبوس شب » پبشنهاد زیادی داشتم اما زمانی بود که من از دوره نوجوانی به جوانی تغییراتی در خود می دیدم . در انتخاب های خود وسواس دارم اما اشتباهاتی هم داشتم. البته در فیلم « اتوبوس شب » حس و حالی داشتم که بعد این سال ها هنوز تجربه نکردم . در ضمن من تجربه بازی کنار مرحوم شکیبایی داشتم که بهترین تجربه بازیگری من بود.

تست بازیگری آزمون بازیگری نمونه تست بازیگری کلاس بازیگری دوره بازیگری

تست دوبله بهترین راه ورود یه دنیای صداپیشگی

تست دوبله,آموزش دوبله, تست گویندگی و اجرا,آموزش گویندگی و اجرا

وقتی صحبت از دوبلوری، گویندگی یا مجری گری می شود یك علامت سوال در ذهن خیلی از دوستداران این هنر ها پیش می آید كه من چه خصوصیاتی باید داشته باشم تا بتوانم برای ورود به این عرصه اقدام كنم؟ این مطلب پاسخی به این سوال ماست. بدیهی است كه داشتن صدای خوب مربوط به ژنتیك است و كسی صدا را به وجود نمی آورد . اگر این صدا خوب باشد كه نعمت بزرگی به حساب می آید ولی هر صدای قابل قبولی را می توان پرورش داد تا به حد ایده آل برسد . به طور مثال، كسی كه خوب ویولن می نوازد از بدو تولد كه نمی توانسته این كار را انجام دهد و حتما تحت آموزش قرار گرفته و به كمك تمرین و البته با استعدادی كه در او بوده توانسته خوب بنوازد . صدا هم همین طور است یك فرد علاقه مند می تواند با آموزش صحیح، تمرین و مهارت به موفقیت برسد. تست دوبله,آموزش دوبله, تست گویندگی و اجرا,آموزش گویندگی و اجرا به جرات می توان گفت كه آموزش گویندگی و تست دوبله در این راستا نقش مهم و اساسی دارد البته آموزشی كه تاثیرگذار باشد و بتواند هنرجو را به سمت پیشرفت سوق دهد چون به گفته استادان، بوده اند كسانی كه از صدای متفاوتی برخوردار بوده اند و وارد كار شده اند ولی به دلیل نداشتن مهارت و تكنیك لازم خیلی زود از كار بیرون آمده اند یا عده ای كه خیلی پشتكار و علاقه داشته اند، بعد از این كه متوجه شده اند نمی توانند بدون داشتن تكنیك به كار خود ادامه دهند به آموزشگاه ها مراجعه كرده و شروع به یادگیری اصولی دوبله و گویندگی كرده اند . پس اگر احساس می كنید علاقه و صدای قابل قبولی دارید می توانید از آموزشگاه های هنری كه این رشته ها را دارند تست دوبله دهید و یادگیری گویندگی و اجرا و دوبله را شروع كنید. تست دوبله,آموزش دوبله, تست گویندگی و اجرا,آموزش گویندگی و اجرا به تازگی به دلیل علاقه و استقبال جوانان به مجری گیری، گویندگی و دوبلوری شاهد به وجود آمدن موسسات زیادی در گوشه و كنار شهر هستیم كه تبلیغات آن ها را می توان در خیابان ها، مطبوعات یا به در و دیوار دید كه بعضی از آن ها با استفاده از نام گویندگان و دوبلوران معروف و صاحب نام می خواهند، گوی رقابت را از دیگران بربایند اما با گرفتن شهریه های چندصدهزار تومانی ممكن است وعده های شان را عملی نكنند . نورپردازی، فضای آموزشی، تجهیزات آموزشی، ساعت های آموزشی، اتاق فرمان و استودیو و مهم تر از همه سطح معلومات و تجربه مربیان را می توان جزو فاكتورهای اساسی برای انتخاب یك آموزشگاه خوب و استاندارد قرار داد، پس برای انتخاب آموزشگاه باید دقت كرد . مرکز آموزش های عالی آزاد خبر یکی از بهترین گزینه ها در این راستا است. پس از انتخاب آموزشگاه توسط فرد علاقه مند حالا نوبت آموزشگاه است كه به عنوان یك كاتالیزور عمل كند . به این صورت كه از هنرجویان یك تست صدا به عمل می آید و به هر یك از آن ها متنی داده می شود تا بخوانند و تست گیرنده كه معمولا از اساتید متبحر است افرادی را كه صدای قابل قبولی دارند را انتخاب می كند تا در دوره های آموزشی شركت كنند . بسیاری از صدا ها خوب هستند و هیچ گاه نمی توان 2 نفر را با صدای كاملا مشابه پیدا كرد و برای گویندگی این صدای واقعی خود فرد است كه بهترین است و به وسیله تست دوبله این توانایی مشخص می شود . بعضی از علاقه مندان تلاش می كنند تا صدای خود را شبیه گویندگان سرشناس كنند تا از این راه صدای خود را موجه جلوه دهند كه این اشتباه بزرگی است . زیرا اول مخاطبان متوجه این امر شده و دوم این كه فرد نمی تواند طبیعی باشد و از تمام پتانسیل های موجود در خود استفاده كند. تست دوبله,آموزش دوبله, تست گویندگی و اجرا,آموزش گویندگی و اجرا

 

 

تست گویندگی - تست گویندگی - تست گویندگی - مریم شیرزاد - تست بازیگری - کلاس آموزش - تست دوبله - تست بازیگری - دوره ها - مجری گری - بازیگری - بازیگر - بازیگر - هنرجویان - آموزش - آموزش - آموزشی - کارگاه - کلاس - کارگاه - هنرمند - هنر - نور - مجری - صدا - سینما - تلویزیون - تصویر - تست - تبلیغات - بازیگری - اجرا - دوره - دوبله -
...
نویسنده : زهرا میرالماسی بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 19 تير 1396 ساعت: 20:22