برگزاری دوره بین المللی تخصصی روش شناسی علوم انسانی در دانشکده خبر | بلاگ

برگزاری دوره بین المللی تخصصی روش شناسی علوم انسانی در دانشکده خبر

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

منبع خبر: برگزاری دوره بین المللی تخصصی روش شناسی علوم انسانی در دانشکده خبر


حمیدرضا کمالی معاون پژوهش و فناوری دانشکده خبر اعلام کرد این دانشکده در چارچوب تفاهم نامه مشترک با آموزشکده عالی روش شناسی علوم انسانی پاریس میزبان دومین دوره  آموزش های تخصصی روش شناسی علوم انسانی در ایران خواهد بود.

معاون پژوهش و فناوری دانشکده خبر توضیح داد: در پی امضای تفاهم نامه همکاری با آموزشکده عالی روش شناسی علوم انسانی در پاریس در سال ۹۳ و با هدف ارتقای سطح علمی و مهارت افزایی به ویژه در حوزه روش شناسی مقرر گردید تا آموزش های تخصصی کوتاه مدت روش شناسی علوم انسانی با همکاری نهاد فرانسوی در تابستان سال جاری در دانشکده خبر تهران برگزار گردد.

حمیدرضا کمالی در تشریح اهداف برگزاری این دوره اعلام کرد: یکی از مهمترین مبانی تحقیق و پژوهش که زیربنای پیشرفت علمی و توسعه پایدار است، آشنایی محققان با آخرین متدها و روش های مطالعه و بررسی یافته ها در هر رشته محسوب می گردد که دانشکده خبر با هدف توسعه علمی و افزایش کیفیت آموزشی، سعی در برگزاری هر چه موثر تر این دوره ها دارد.

کمالی افزود: مباحث این دوره ها در ۱۵ عنوان مستقل، توسط گروهی از مدرسان مورد تایید طرفین ایرانی و فرانسوی در مرداد و شهریور ماه سال جاری در تهران ارائه خواهد شد. سرفصل های این دوره ها نیز با هدف رفع نیازهای داخلی و ارتقای دانش و مهارت بومی، مشترکاً توسط دانشکده خبر و آموزشکده عالی روش شناسی علوم انسانی پاریس طراحی و تدوین گردیده و “تخصصی و به روز بودن محتوا” ، “استفاده از استادان برجسته”، “هزینه منطقی و مناسب”، “اعطای مدرک معتبر بین المللی”، “کوتاه مدت بودن طول دوره”، “استفاده از روش کارگاهی” و “سعی در تحقق اهداف و برنامه های سازمانی فراگیران”  از ویژگی های این دوره آموزشی است و برای دانشگاهیان و کسانی که به صورت گروهی از سوی سازمان ها و نهادها معرفی می گردند، تخفیف مناسبی منظور شده است.

دانشکده خبر پیشتاز در برگزاری دوره های آموزشی بازیگری و کلاس های بازیگری و دوره های گویندگی و اجرا و دوره های خبرنگاری و عکاسی است.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فعالیت های مرکز آموزش های عالی آزاد خبر و دوره های تخصصی ارایه داده شده به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

...
نویسنده : زهرا میرالماسی بازدید : 2 تاريخ : جمعه 2 تير 1396 ساعت: 6:10

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :