قبولی پزشکی با تند خوانی

ساخت وبلاگ
چکیده : قبولی پزشکی با تند خوانی یکی از تکنیک های پیشرفت درصد ها و تراز است لذا هر داوطلبی برای کسب نتیجه ی ... با عنوان : قبولی پزشکی با تند خوانی بخوانید :

قبولی پزشکی با تند خوانی یکی از تکنیک های پیشرفت درصد ها و تراز است لذا هر داوطلبی برای کسب نتیجه ی بهتر و عالی در کنکور باید این روش های تند خوانی را بداند و اجرا کند. در اینجا می گوییم چگونه می توان در ۴ ماه به پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی رسید.

قبولی پزشکی با تند خوانی و روش های تند خوانی ربطی به این ندارد که الان زمان جمعبندی و مرور نیست ! بلکه اگر هر چه زودتر این مهارت را تمرین کنید می توانید در زمان مطالعه صرفه جویی و در مقابل نیز زمان بیشتری برای جمعبندی و مرور مطالب در ماههای پایانی داشته باشید.
یکی دیگر از مزایای تند خوانی ، برای داوطلبانی است که همیشه مشکل وسواس در مطالعه و کندخوانی دارند و از مطالعه با کیفیت و عمیق عقب می مانند در حالیکه با تند خوانی می توان نتایج را بسیار بهبود بخشید.

 قبولی پزشکی با تند خوانی – از دیگر مزایای تند خوانی :

صرفه جویی در وقت و انرژی با روش های تند خوانی

 قبولی پزشکی با تند خوانی , با توجه به اینکه تند خوانی سرعت مطالعه شما را بین ۵ تا ۶ برابر افزایش می دهد لذا باعث جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی یک داوطلب کنکوری می شود. اگر می خواهید در این ماههای پایانی تا کنکور تند خوانی را شروع کنید باید بدانید که زمینه ی رسیدن به مهارت در تند خوانی ، تمرین زیاد و پشتکار زیاد است و هر چه بیشتر تمرین تند خوانی داشته باشید به همان اندازه موفقتر خواهید بود.

تذکر:

اگر فکر می‌کنید انجام تمرینات و نکات مربوط به تندخوانی ، به دلیل مبتدی بودن و حساسیت شما در انجام درست این تمرینات، خود باعث اتلاف وقت شما می‌شود از انجام آن در حال حاضر خودداری کنید؛ زیرا بیش از هر چیز دیگری، موفقیت شما در آزمون سراسری مهم است.

جلوگیری از حواس پرتی یا عدم تمرکز با روش های تند خوانی

 قبولی پزشکی با تند خوانی , مطمئنا وقتی در مطالعه سرعت داشته باشید دیگر مغز به سمت حواسپرتی نخواهد رفت چرا که در حالت کند خوانی راحتر می توانید میز مطالعه خود را ترک کنید ، خوارکی بخورید ، تلویزیون نگاه کنید و یا به سمت موبایل بروید در حالیکه داوطلب با مهارت تندخوانی می داند که برای بالا بردن دقت خود ، بیشتر تمرکز کند لذا تندخوانی تنها چاره و راه حلی است برای داوطلبانی که مدام می گویند :

هنگام مطالعه و تست زنی تمرکز ندارم !

هرگز فکر نکنید باید سال ها قبل
شروع میکردید

این فکر باورهایتان را خراب می کند..

در عوض بگویید…

می خواهم همین الان شروع کنم

وبهترین سالهای زندگی ام را خلق کنم…

افزایش انگیزه و علاقه نسبت به مطالعه

 قبولی پزشکی با تند خوانی , با کلی شوق و انگیزه به سمت کتاب و درس میروی اما کمی بعد از مطالعه ی آن درس و کتاب خسته میشی و کلا درس خوندنو تعطیل می کنی ! دلیل این خستگی به هنگام مطالعه تنها کندخوانی است.

 وقتی آهسته و به کندی درس می خونی ، حواست زیاد پرت میشه و چشمات خسته میشن و در نتیجه نسبت به مطالعه بی علاقه و بی انگیزه میشی ! توجه داشته باشید که منظور از تند خوانی این نیست که حتی اگه مطلبی رو بلد نیستی ، روی آن بیشتر فکر نکنید و سرسری ازش بگذرید! خیر پایه و اساس مطالعه ی با کیفیت ، یادگیری است و تا وقتی یک مبحث را خوب یاد نگرفتید نباید به سراغ مبحث بعدی بروید بلکه اجازه دهید مغز کمی بیشتر درگیر یک مطلب شود تا بتوانید سریعتر انرا یاد بگیرید و بدین صورت انگیزه ی شما برای مطالعه و یادگیری افزایش می یابد.

 قبولی پزشکی با تند خوانی

حالا می رسیم به برنامه ریزی ۴ ماهه برای قبولی در رشته پزشکی ، دندانپزشکی و یا داروسازی ، اما باز هم باید تاکید کنیم که شما در صورتی می توانید در ۴ ماه به هدف و رویای پوشیدن لباس سفید پزشکی برسید که در قدم اول روش های مطالعه ی صحیح اونم برای کنکور تجربی و قبولی در رشته های تاپ رو بلد باشی . در غیر اینصورت ، اصول رو یاد نگرفته بخای بری سر درس و تست زنی مطمئنا باش نتیجه ی مد نظر رو نمیگیری .

یکی از دلایل تاخیر شروع کارها توسط ما این است که میخواهیم آن کارهارا به شکل عالی شروع کنیم.

باید بدانیم این کار نشدنی است.

✅ شروع کن تا کم کم تبدیل به عالی شوی.!!!

سخت نگیر

...
نویسنده : زهرا میرالماسی بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت: 4:18